O nas

 • Gwarancja rzetelnego wykonania zadań jest jednym z najważniejszych aspektów każdej współpracy, a usługi doradcze są szczególnie wrażliwe w tym względzie. Kwalifikacje jakimi dysponuje SAWYER oraz logiczne podejście do wielowymiarowej analizy każdego projektu, dają poczucie bezpieczeństwa i gwarancji wyników pracy tego Doradcy.

  Dyrektor Departamentu Ekonomiczno-Finansowego Krajowa Spółka Cukrowa S.A
 • W biznesie liczy się dla nas partnerskie podejście, otwartość i chęć słuchania. Dzięki współpracy z SAWYER przekonaliśmy się, że taka współpraca jest możliwa.

  Prezes Zarządu Apexim AB Sp. z o.o. S.K.A.
 • Szanuję ludzi, którzy znają się na tym co robią i robią to z poświęceniem i pasją. Ważne dla mnie było stworzenie dobrej, otwartej atmosfery komunikacji już od pierwszego spotkania. Bardzo to cenię u moich rozmówców.

  Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Niesieciowym w TAURON Dystrybucja S.A.
 • Kiedy każda minuta w biznesie ma znaczenie coraz trudniej znaleźć partnera, który dostarcza Ci opiekę i zaangażowanie zespołu na takim poziomie jak otrzymaliśmy to od spółki SAWYER.

  Doradca Zarządu ds. Nadzoru Właścicielskiego Novol Sp. z o.o.
Współpracujemy z ekspertami z różnych branż oferując naszym klientom bezpieczeństwo dla podejmowanych wyzwań. W trosce o długofalowe relacje z naszymi klientami jesteśmy gotowi znaleźć rozwiązania pojawiających się potrzeb doradczych.

Liderzy Zespołu