SAWYER Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o.

SAWYER Doradztwo Gospodarcze Sp. z o.o. to niezależna spółka, której celem jest zapewnienie kompleksowego i profesjonalnego doradztwa. Przejmujemy pełną odpowiedzialność za usługi przez nas oferowane. Dzięki temu nasi klienci mogą rozwijać swój biznes, nie obawiając się o obszary, w których pojawia się potrzeba profesjonalnego wsparcia doradczego.

WYCENY Profesjonalna analiza pozwala racjonalnie ocenić planowane działania w każdym biznesie.

STRATEGIE W biznesie strategiczne podejście jest kluczem do sukcesu. Warto otworzyć się na nowe możliwości i rozważyć różne ścieżki rozwoju.

TRANSAKCJE Kompleksowe podejście i sprawne działanie to połowa sukcesu każdej transakcji.

ZARZĄDZANIE Godny zaufania partner w biznesie może zapewnić stabilność i bezpieczeństwo działania.

NASZE DOŚWIADCZENIA

Chcesz wiedzieć jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami już dziś!

Zobacz co o nas mówią

 • Gwarancja rzetelnego wykonania zadań jest jednym z najważniejszych aspektów każdej współpracy, a usługi doradcze są szczególnie wrażliwe w tym względzie. Kwalifikacje jakimi dysponuje SAWYER oraz logiczne podejście do wielowymiarowej analizy każdego projektu, dają poczucie bezpieczeństwa i gwarancji wyników pracy tego Doradcy.

  Dyrektor Departamentu Ekonomiczno-Finansowego Krajowa Spółka Cukrowa S.A
 • W biznesie liczy się dla nas partnerskie podejście, otwartość i chęć słuchania. Dzięki współpracy z SAWYER przekonaliśmy się, że taka współpraca jest możliwa.

  Prezes Zarządu Apexim AB Sp. z o.o. S.K.A.
 • Szanuję ludzi, którzy znają się na tym co robią i robią to z poświęceniem i pasją. Ważne dla mnie było stworzenie dobrej, otwartej atmosfery komunikacji już od pierwszego spotkania. Bardzo to cenię u moich rozmówców.

  Dyrektor Departamentu Zarządzania Majątkiem Niesieciowym w TAURON Dystrybucja S.A.
 • Kiedy każda minuta w biznesie ma znaczenie coraz trudniej znaleźć partnera, który dostarcza Ci opiekę i zaangażowanie zespołu na takim poziomie jak otrzymaliśmy to od spółki SAWYER.

  Doradca Zarządu ds. Nadzoru Właścicielskiego Novol Sp. z o.o.

Liderzy Zespołu

Aktualności

Konstytucja dla Nauki – zmiany dotyczące prac badawczo-rozwojowych sawyer.com.pl/pl/konstytucja… #zmiany#konstytucja#nauka

About a year ago from SAWYER's Twitter via Twitter Web Client